Page 2 of 48

NOMINACE NA UTKÁNÍ – BÍLÁ HORA – NEDĚLE 4.10.2020 – 15:15

Místo utkání: Bílá Hora, ul. Moravanů 2360

ČAS SRAZU: v 14:30 hodin v místě utkání

Balaš Martin, Macek Patrik, Vrchotová Vanesa, Blihár Tobias, Kroupa Jakub, Mironěnko Iakov, Nemeshegy Adam, Skolil Sebastian, Sládek Dominik, Pešata Adam, Míka Kryštof, Useche Adriano,

NOMINACE NA UTKÁNÍ – Střešovice – čtvrtek 1.10. – 16:30

Místo utkání: Řepy tráva

ČAS SRAZU: v 15:30 v místě utkání

Nominovaní hráči:

Škapa David, Borovička Matyáš, Bouberraga Jan, Domkář Jan, Lasík Filip, Míka Kryštof, Pešula Zdeněk, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Vrchotová Vanesa, Mironěnko Iakov, Skolil Sebastian

TÝDENNÍ PLÁN – 28.9. – 4.10.

pondělí 28.9 12:30 Řepy tráva Řepy B v. Zličín B, sraz v 11:30 v místě utkání
pondělí 28.9 14:30 Řepy tráva Řepy A v. Nebušice, sraz v 13:30 v místě utkání
úterý 29.9 17:00 UMT ZŠ Wericha trénink
středa 30.9
čtvrtek 1.10 16:30 Řepy tráva Řepy B v. Střešovice, sraz v 15:30 v místě utkání
pátek 2.10 17:00 Řepy tráva trénink (jen pro hráče nenominované k utkání se Střešovicemi)
sobota 3.10 10:30 Ďáblice Ďáblice v. Řepy A, sraz v 9:45 v místě utkání
neděle 4.10 15:15 Bílá Hora Bílá Hora v. Řepy B, sraz v 14:30 v místě utkání

NOMINACE NA UTKÁNÍ – ZLIČÍN B – PONDĚLÍ 28.9. – 12:30

Místo utkání: Řepy tráva

ČAS SRAZU: 11:30 hodin

Balaš Martin, Domkář Jan, Vrchotová Vanesa, Blihár Tobias, Kroupa Jakub, Mironěnko Iakov,, Pešata Adam, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Pešula Zdeněk, Sládek Dominik

NOMINACE NA UTKÁNÍ – NEBUŠICE – PONDĚLÍ 28.9. – 14:30

Místo utkání: Řepy tráva

ČAS SRAZU: 13:30 hodin

Nominovaní hráči:

Škapa David, Borovička Matyáš, Bouberraga Jan, Lasík Filip, Míka Kryštof, Pešula Zdeněk, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Macek Patrik, Skolil Sebastian,  Nemeshegy Adam

NOMINACE NA UTKÁNÍ – Rudná – pátek 25.9.2020 – 17:00

Místo utkání: Rudná, ul. Karlovotýnská

ČAS SRAZU: 16:30 v místě utkání nebo v 16:00 u MC Donalds Řepy (kdo jede autem a může se zastavit v 16:00 u Mekáče, prosím učiňte tak)

Nominovaní hráči:

Balaš Martin, Domkář Jan, Lasík Filip, Pešula Zdeněk, Škapa David, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Vrchotová Vanesa, Blihár Tobias, Kroupa Jakub, Mironěnko Iakov, Nemeshegy Adam, Skolil Sebastian, Pešata Adam

V PÁTEK PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ V RUDNÉ

V pátek odehrajeme přípravné utkání v Rudné.

Sraz bude v 16:30 v místě utkání (Rudná, ul. Karlovotýnská.

Kdo nebude mít odvoz, tak si dáme sraz v 16:00 u MC Donald, Řepy.

Nominace ve čtvrtek po tréninku.

NOMINACE NA UTKÁNÍ – PŘEDNÍ KOPANINA – NEDĚLE 20.9.2020 – 14:15

Místo utkání: Přední Kopanina, ul. Ke goniu 123

ČAS SRAZU: v 13:30 v místě utkání

 

Nominovaní hráči:

Škapa David, Borovička Matyáš, Bouberraga Jan, Lasík Filip, Míka Kryštof, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Mironěnko Iakov, Nemeshegy Adam, Skolil Sebastian, Pešata Adam

NOMINACE NA UTKÁNÍ – MOTORLET C – NEDĚLE 20.9.2020 – 16:30

Místo utkání: Řepy tráva

ČAS SRAZU: v 15:30 v místě utkání

Nominovaní hráči:

Balaš Martin, Domkář Jan, Macek Patrik, Pešula Zdeněk, Vrchotová Vanesa, Blihár Tobias, Kroupa Jakub, Nemeshegy Adam, Skolil Sebastian, Sládek Dominik, Suchý Matyáš

DVOUTÝDENNÍ PLÁN – 21.9. – 4.10. 2020

Naleznete zde plán na dva týdny. Důvodem je skutečnost, že hrajeme až v pondělí na státní svátek, a to dva zápasy.

Dále jsou tam již časové změny, a to dva čtvrtky.  Jinak čtvrtky na trávě budeme trénovat již od 16:30. Později, až se přesuneme jen na UMT Werichova, budou všechny tréninky už od 16:30 hodin do 18:00 hodin.

pondělí 21.9      
úterý 22.9 17:00 UMT ZŠ Wericha trénink
středa 23.9
čtvrtek 24.9 15:30 Řepy tráva trénink
pátek 25.9 17:00 RUDNÁ Rudná v. Řepy, sraz v 16:30 v místě utkání
sobota 26.9      
neděle 27.9
pondělí 28.9 12:30 Řepy tráva Řepy B v. Zličín B, sraz v 11:30 v místě utkání
pondělí 28.9 14:30 Řepy tráva Řepy A v. Nebušice, sraz v 13:30 v místě utkání
úterý 29.9 17:00 UMT ZŠ Wericha trénink
středa 30.9
čtvrtek 1.10 16:30 Řepy tráva Řepy A v. Střešovice, sraz v 15:30 v místě utkání
pátek 2.10 17:00 Řepy tráva trénink (jen pro nenominované hráče k utkání se Střešovicemi)
sobota 3.10 10:30 Ďáblice Ďáblice v. Řepy A, sraz v 9:45 v místě utkání
neděle 4.10 15:15 Bílá Hora Bílá Hora v. Řepy B, sraz v 14:30 v místě utkání
« Older posts Newer posts »
© 2020 Lišáci z Řep
Ondřej Nývlt / Kju studio