Aktualizace k 18.3.2019

pondělí 18.3
úterý 19.3 17:00 Socháňka trénink – venku
středa 20.3
čtvrtek 21.3 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 22.3 16:30 Socháňka trénink – venku
sobota 23.3
neděle 24.3 12:30 Řepy tráva Lišáci v. Ďáblice, sraz v 11:45 hodin v místě utkání
pondělí 25.3
úterý 26.3 17:00 Socháňka trénink – venku
středa 27.3
čtvrtek 28.3 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 29.3 16:30 Socháňka trénink – venku
sobota 30.3
neděle 31.3 9:00 UMT ZŠ Klausova Stodůlky v. Lišáci, sraz v 8:30 hodin v místě utkání
pondělí 1.4
úterý 2.4
středa 3.4
čtvrtek 4.4
pátek 5.4
sobota 6.4 13:00 Řepy tráva Lišáci v. Vyšehrad, sraz v 12:15 hodin v místě utkání
neděle 7.4
pondělí 8.4
úterý 9.4
středa 10.4
čtvrtek 11.4
pátek 12.4
sobota 13.4 8:30 Zličín Zličín v. Lišáci, sraz v 8:00 hodin v místě utkání
neděle 14.4
pondělí 15.4
úterý 16.4
středa 17.4
čtvrtek 18.4 VELIKONIOCE – VOLNO
pátek 19.4 VELIKONIOCE – VOLNO
sobota 20.4 VELIKONIOCE – VOLNO
neděle 21.4 VELIKONIOCE – VOLNO
pondělí 22.4 VELIKONIOCE – VOLNO
úterý 23.4
středa 24.4
čtvrtek 25.4
pátek 26.4
sobota 27.4
neděle 28.4 16:30 Tempo Praha Tempo v. Lišáci, sraz v 15:45 hodin v místě utkání
pondělí 29.4
úterý 30.4
středa 1.5
čtvrtek 2.5
pátek 3.5
sobota 4.5 13:00 Řepy tráva Lišáci v. Dolní Počernice, sraz v 12:15 hodin v místě utkání
neděle 5.5
pondělí 6.5
úterý 7.5
středa 8.5 8:00 Ďáblice Turnaj Ďáblice
čtvrtek 9.5
pátek 10.5
sobota 11.5 9:00 Chaplinovo nám. SA Praha v. Lišáci, sraz v 8:30 hodin v místě utkání
neděle 12.5
pondělí 13.5
úterý 14.5
středa 15.5
čtvrtek 16.5
pátek 17.5
sobota 18.5 13:00 Řepy tráva Lišáci v. Junior Praha, sraz v 12:15 hodin v místě utkání
neděle 19.5
pondělí 20.5
úterý 21.5
středa 22.5
čtvrtek 23.5
pátek 24.5
sobota 25.5
neděle 26.5 13:15 Řepy tráva Lišáci v. Union Vršovice, sraz v 12:30 hodin v místě utkání
pondělí 27.5
úterý 28.5
středa 29.5
čtvrtek 30.5
pátek 31.5
sobota 1.6
neděle 2.6 15:00 Hrdlořezy Hrdlořezy v. Lišáci, sraz v 14:30 hodin v místě utkání
pondělí 3.6
úterý 4.6
středa 5.6 17:30 Řepy tráva Lišáci v. Zbraslav, sraz v 16:45 hodin v místě utkání
čtvrtek 6.6
pátek 7.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
sobota 8.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
neděle 9.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
pondělí 10.6
úterý 11.6
středa 12.6
čtvrtek 13.6
pátek 14.6
sobota 15.6
neděle 16.6
pondělí 17.6
úterý 18.6
středa 19.6
čtvrtek 20.6
pátek 21.6
sobota 22.6 8:00 Ruzyně Turnaj Ruzyně (celodenní)
sobota 22.6 10:00 Řepy tráva Oslavy 90.let fotbalu v Řepích – odehrajeme jedno utkání
neděle 23.6
pondělí 24.6
úterý 25.6
středa 26.6
čtvrtek 27.6
pátek 28.6
sobota 29.6
neděle 30.6