Category: Nezařazené (page 1 of 65)

TÝDENNÍ PLÁN

dendatumčassrazmístoakce
pondělí20.518:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý21.5    
středa22.518:3018:15Tráva Řepytrénink
čtvrtek23.5    
pátek24.518:3018:15Tráva Řepytrénink
sobota25.517:0016:00Řepy trávaTJSŘ v. Přední Kopanina
neděle26.5    

TÝDENNÍ PLÁN 13.5. – 19.5.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí13.518:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý14.5    
středa15.518:0017:00Klánovice, ul. V jehličině 391/1Klánovice v. TJSŘ
čtvrtek16.5    
pátek17.5    
sobota18.5    
neděle19.5    

TÝDENNÍ PLÁN 6.5. – 12.5.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí6.518:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý7.5    
středa8.518:3018:15Tráva Řepytrénink
čtvrtek9.5    
pátek10.518:3018:15Tráva Řepytrénink
sobota11.5    
neděle12.514:0013:00Řepy trávaTJSŘ v. Čakovice

TÝDENNÍ PLÁN 29.4. – 5.5.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí29.418:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý30.4    
středa1.518:3018:15Tráva Řepytrénink
čtvrtek2.5    
pátek3.518:3018:15Tráva Řepytrénink
sobota4.5    
neděle5.511:0010:00Újezd Praha 4, ul. Nad Statkem 118Újezd Praha 4 v. TJSŘ

TÝDENNÍ PLÁN 22.4. – 28.4.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí22.418:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý23.4    
středa24.418:3018:15Tráva Řepytrénink
čtvrtek25.4    
pátek26.418:3018:15Tráva Řepytrénink
sobota27.4    
neděle28.411:0010:00Řepy trávaTJSŘ v. Podolí

TÝDENNÍ PLÁN 15.4. – 21.4.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí15.418:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý16.4    
středa17.418:1518:00TRÁVAtrénink
čtvrtek18.4    
pátek19.418:0017:45TRÁVAtrénink
sobota20.410:459:45Dolní Počernice, ul. V Ráji 611, Dolní PočerniceD.Počernice v. TJSŘ
neděle21.4    

TÝDENNÍ PLÁN 8.4. – 14.4.2024

dendatumčassraz v místě akcemístoakce
pondělí8.418:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý9.4    
středa10.418:0017:45Tráva Řepytrénink
čtvrtek11.4    
pátek12.418:0017:45Tráva Řepytrénink
sobota13.4    
neděle14.413:0012:00Kunratice, ul. Volarská 1701/9Kunratice v. TJSŘ

TÝDENNÍ PLÁN 1.4. – 7.4.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí1.4.volnoVELIKONOCE
úterý2.4.    
středa3.4.18:3018:15UMT SocháňovaTRÉNINK
čtvrtek5.4.
pátek6.4.18:3018:15UMT SocháňovaTRÉNINK
sobota7.4.  
neděle8.4.  

PLÁN AŽ DO VELIKONOC

dendatumčassrazmístoakce
pondělí11.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý12.3    
středa13.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
čtvrtek14.3    
pátek15.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
sobota16.317:1516:15UMT StřešoviceTJSŘ v. Střešovice
neděle17.317:0016:00UMT HořoviceTJSŘ v. Liteň
pondělí18.318:3018:15Sport. Centrum Řepybazén
úterý19.3    
středa20.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
čtvrtek21.3    
pátek22.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
sobota23.3
neděle24.310:009:00UMT RadotínTJSŘ v. Slivenec
pondělí25.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý26.3    
středa27.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
čtvrtek28.315:3014:30BřeziněvesBřeziněves v. TJSŘ
pátek29.3  VELIKONOCEVELIKONOCE
sobota30.3  VELIKONOCEVELIKONOCE
neděle31.3  VELIKONOCEVELIKONOCE

Ahoj všem, poslední tři víkendy jsou nabité, potřebujeme mít všechny hráče k dispozici, tak s tím prosím počítejte.

První mistrovské utkání odehrajeme ve čtvrtek v Březiněvsi, aby jste pak měli volné Velikonoce.

TÝDENNÍ PLÁN 4.3. – 10.3.2024

dendatumčassrazmístoakce
pondělí4.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
úterý5.3    
středa6.318:3018:15UMT Socháňovatrénink
čtvrtek7.3    
pátek8.319:0018:45Tělocvična Socháňovatrénink 19:00 – 20:30
sobota9.3    
neděle10.317:0016:00ČAFC, ul. K vodě 3186/2, Praha 10ČAFC v. TJSŘ, sraz v místě utkání
Older posts
© 2024 Lišáci z Řep
Ondřej Nývlt / Kju studio