TERMÍN: neděle 6.9.2020, 17:00

MÍSTO UTKÁNÍ: Řepy

Utkání s béčkem Zbraslavi se od začátku vyvíjelo velmi slibně. Rychle jsme šli do dvoubrankového vedení. Hráli jsme pohledný fotbal, dobře jsme kombinovali, k tomu přidali bojovnost a důraz v osobních soubojích. V závěru poločasu jsme inkasovali po rohovém kopu. Ale výkon v prvním poločase nebyl vůbec špatný.

Druhý poločas jsme ale začali příliš lehkovážně, místo dobrého pohybu a přesné a rychlé kombinace jsme začali více drbat, ztráceli tak spousty míčů a hosté to trestali. Zápas otočili na 2:4 a nevypadalo to s námi vůbec dobře. V závěru jsme se ale zvedli a dvěma brankami zápas srovnali. Ze závěrečného tlaku jsme si vytvořili ještě několik vyložených brankových příležitostí, ale branku jsme již nevstřelili.